Milí priatelia dobrého zdravia.

 

To, že ste navštívili naše stránky a dostali ste sa až sem je dôkazom toho, že vám vaše zdravie nie je ľahostajné a že sa neriadite známym výrokom  "na niečo predsa musím zomrieť".

Žijeme v dobe, v ktorej sa takmer všetko posudzuje len z hľadiska ekonomickej výhodnosti. Skutočné hodnoty ako je láska, solidarita s tými ktorí potrebujú našu pomoc, alebo napríklad aj naše vlastné zdravie sú často zatláčané do pozadia. Bohužiaľ sa tento spôsob uvažovania dnes presadil takmer vo všetkých sférach nášho spoločenského života, a teda aj v našej štátnej zdravotnej či potravinovej politike.

 

Takýto prístup má však na naše zdravie priamo zhubný vplyv.

Veď prečo by niekto vyrábal zdravé potraviny, keď ich výroba je nákladnejšia  a teda dosiahnutý zisk je oveľa nižší ?

Prečo by farmaceutické firmy mali propagovať nezastupiteľnú potrebu vitamínov pre naše zdravie, ak by to malo za následok zníženie predaja syntetických liekov, a dokonca by to mohlo aj výrazne znižovať chorobnosť a ozdraviť populáciu ? Veď to by pre nich znamenalo aj ohromné zníženie dosahovaných ziskov ! A tak sa dá pokračovať ďalej....

Z tohoto bludného kruhu je len jedna cesta von.  

 

Nespoliehať sa iba na informácie, ktoré sú oficiálne prezentované ako jediné možné a ktoré sa nám roky snažia vnútiť nielen prostredníctvom lekárov, cez tzv.konvenčnú medicínu, ale i cez všetky médiá, prostredníctvom reklamy ba dokonca aj prostredníctvom príjmaných zákonov /napr. o povinnom očkovaní, zákaze a kontrole predaja potravinových doplnkov a pod../  Každému z vás sú iste dobre známe pojmy ako "záujmové skupiny", či lobing a všemocná sila peňazí.

 

Preto musí každý sám zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do svojich vlastných rúk !

 

Na týchto stránkach nájdete v rubrike "Poradenstvo" informácie z rôznych oblastí, ktoré vám pomôžu zorientovať sa a tak robiť správne rozhodnutia pre svoje zdravie. Môžete si ich vo forme Ebookov či PDF-reportov stiahnuť do svojho počítaču.

 

Môžete sa aj prihlásiť k pravideľnému odberu nášho NEWSLETTERU "Návod na zdravie". Získate tak prístup k informáciám o najnovších prírodných spôsoboch liečby aj prevencie ochorení. Tieto poznatky sú zozbierané s vedeckých štúdií, publikovaných po celom svete. 


V rubrike "Otázky a odpovede", vám radi odpovieme na všetky vaše dotazy.

No a môžete si aj vzájomne vymieňať svoje názory a skúsenosti v rubrike "Diskusné fórum"

 

Tak poďte si spolu s nami zlepšiť svoje zdravie.    

DÁ SA TO !


Poradenstvo