Diskusné fórum

Na tomto mieste si môžete vzájomne vymieňať skúsenosti, poskytovať rady a informácie k zvolenej téme. 

Pravidlá pre príspevky do fóra. 

1. 

Nie sú povolené osobné útoky alebo urážky, vulgarizmy a vyjadrenia, ktoré sú v rozpore so zákonmi, či dobrými mravmi.

2. 

Odkazy a linky na iné osobné stránky, záujmové weby a blogy sú možné len za predpokladu, že obsah komentára prináša      hodnotu pre ostatných čitateľov. Linkovanie len pre získanie spätného linku, či návštevnosti povolené nie je.

3.

Vecná kritika je prípustná, pokiaľ sa zároveň dodržia prvé dva body.

4.

Vyhradzujeme si právo na vymazanie príspevkov a komentárov, ktoré nebudú rešpektovať uvedené pravidlá.

 

Diskusná téma: Ako sa uzdraviť

Dátum: 16.08.2016

Vložil: Pharmc513

Titulok: Good info

Very nice site!

Dátum: 11.08.2016

Vložil: Pharmk743

Titulok: Good info

Very nice site!

Dátum: 07.09.2015

Vložil: monika

Titulok: svokra

Dobry den,prosim vas mam otazku,moja svokra75rocna s nizkou cukroukou stale spi,v noci,cez den,v kresle,za stolom pri jedle na Wc,proste vsade...neviete mi poradit co s tym robit?? Nechce nikam chodit ani von sa prejst....dakujem

Dátum: 12.10.2015

Vložil: Tin

Titulok: Re:svokra

Dobry den,
ja mam 72 rocnu a mali sme rovnaky problem, nasla som tekute Goji, staci jeden "panak" denne a ma komplene vitaminy a energie na rozdavanie. Nasla som to tu: https://www.facebook.com/Ramissio-Slovakia-1676293585938031/timeline/
Odporuuucam :)

Dátum: 13.10.2015

Vložil: Henk

Titulok: zdravie

Tipy na chudnutie a zdravý životný štýl, návody ako dbať o zdravie, či tipy na relax pre vaše telo i dušu nájdete na lenzdravo.webnode.sk

Dátum: 04.02.2016

Vložil: Dana1255

Titulok: Re:zdravie Elixir for Health

Chcem všetkých varovať, aby si neobjednávali cez web prípravok Elixir for Health, Je to podvod - na stránke nalákajú ľudí tým, že produkt obsahuje tri zložky proti parazitom (klinček, palinu a orech čierny), ale to, čo Vám príde domov, tieto zložky neobsahuje. Stojí 32 eur a nemáte šancu dostať peniaze späť, lebo firma sedí v USA.

Dátum: 15.06.2015

Vložil: Berta1234

Titulok: chufnutie

https://erekcia.info/index.php/lie-2/adipex.html

Dátum: 13.11.2014

Vložil: HENRY MAYER

Titulok: NAS NOVY EMAIL

DALATSALVATION9@YAHOO.COM

Dátum: 28.06.2014

Vložil: Samuel

Titulok: Revolučná technológia


Neúnavne pracujeme nad zdokonaľovaním metód. Spokojnosť dosiahneme, ak dnes sme lepší, ako sme boli včera a je nádej na to, že zajtrajšok môžeme zlepšiť. Podporujeme ekologické hospodárstvo a metódy, ktoré znižujú záťaž životného prostredia. Všetky rastlinné a fosílne zložky sú pozbierané z oblastí, kde podľa nášho vedomia vo výsledku poukazujú, že neobsahujú kontaminácie. Základné zložky vyberáme starostlivo ručne a najmodernejším spôsobom testujeme a kontrolujeme. Vylúčime všetky prvky technológií, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky na ochranu životného prostredia. Nepoužívame látky chemického, alebo živočíšneho pôvodu, alebo chránené zložky.
Získanie rastlinného výťažku - program nanoefekt sa tvorí podľa postupu, ktorý je vo svete unikátny vlastný vynález, chránený patentom.
Tibor Jakabovics - medzinárodne uznávaný chemik - vedec, vynálezca liečiv, vytvoril produkt na 100% prírodnej báze s nanotechnológiou, ktorý mimoriadne pôsobí pri obnove nášho zdravia.
Je to svetový unikát z Maďarska, ktorý je klinicky aj medicínsky testovaný, s úžasnou účinnosťou - má niekoľko desiatok tisíc pozitívnych skúseností.
Výrobok, o ktorom Vám poviem je založený na nanotechnológií (častice menšie ako DNA) a v súčastnosti je to najmenšia častica, akú vie človek vyrobiť. Pomer ku tenisovej loptičke je asi taký istý, aký je pomer medzi tenisovou loptičkou ku planéte Zem. (Výrobky patria do kozmetickej kategórie, NIE JE TO LIEČIVO !!! preto to môže každý používať a posúvať ďalej)
Tieto nanočastice sú zakomponované v spreji a každá z nich obsahuje vyše 3000 vibrácií a extraktov z rôznych liečivých rastlín planéty. Vďaka svojej malej veľkosti dokážu OKAMŽITE preniknúť do organizmu a poskytnúť tieto látky bunke, ktorá sa sama začne regenerovať. Niečo ako švédsky stôl. Nanočastica prenikne vďaka malým rozmerom cez membrány buniek, a bunka si vezme čo potrebuje, začne sa sama regenrovať a častica putuje ďalej. (3 sekundy = kostná dreň, pár minút = celý krvný obeh). Naše bunky sa regenerovať vedia, ale nestíhajú pretože vynakladajú množstvo energie na odstraňovanie toxínov z jedla, ovzdušia a pod. Nemá žiadne vedľajšie účinky, keďže obsahuje vibrácie liečivých rastlín alergici s tým nemajú problém, tieto výrobky môžu používať deti aj tehotné ženy, a NEVSTUPUJÚ DO ŽIADNEJ CHEMICKEJ REAKCIE tzn. nevadí ak by ste brali nejaké lieky alebo bol po chemoterapii. Neprebieha žiadna reakcia medzi látkami = je úplne neutrálny. DO 72 hodín opustia telo, dovtedy si telo vyberá ako zo švédskeho stola čo potrebuje, najviac však pôsobí na mieste strieknutia.
Funguje ako analgetikum (proti bolesti striekame priamo na bolestivé miesto, bolesť prejde veľmi rýchlo), ako antiseptikum (proti zápalu) a ako dezinfekcia (ničí baktérie, vírusy, huby atp.)
Platí vec, že strieka sa priamo na miesto problému. Nech to je akákoľvek povrchová rana, exémy, vysušená pokožka... Môže sa striekať aj do úst, na zatvorené oči, alebo strieknuť 3x do pohára vody a vypiť.
Pri bolesti hrdla, kašli, chrípke striekame priamo do úst, na hrdlo alebo inhalujeme. Takto môžu inhalovať aj astmatici. Chuť je trocha horkastá ale dá sa vydržať.
Najlepšie je, že okrem toho, že rieši problém na ktorý ste sprej použili, rieši aj problémy o ktorých vedieť nemusíte vnútri vášho tela, keďže všetky bunky v tele si vezmú čo potrebujú. RIEŠIA PRÍČINU okrem toho že riešia aj prejav.
Napíšem Vám pár príkladov z mojej osobnej skúsenosti, keďže tento sprej mám už 4 mesiace a striekam ho všade kde vidím zdravotný problém.
*bolesť hlavy prechádza v priemere do 2 minút - aj dlhotrvajúce migrény sú extrémne rýchlo riešiteľné
*chrípka mi prešla za 4 hodiny, začínajúci kašeľ približne 10 minút
*herpes - z 2 týždňového liečenia sa stalo ani nie 2 dňové
*pri povrchových ranách sa chrasta tvorí 1-2 dni po nastriekaní (bežne to trvá týždeň) - osobne sa mi otvorená rana zacelila po 3 hodinách
*v podstate akákoľvek bolesť prechádza v priebehu pár minút
*čistí pokožku, ničí akné
*pôsobí dobre na obranyschopnosť, ako prevencia
* mám veľa ďalších príkladov, môžem uviesť pri konzultácií alebo aj mailovo
V prípade bližšieho záujmu o tento produkt ma kontaktujte na naturenanobots@gmail.com

Dátum: 25.11.2014

Vložil: max

Titulok: Re:Revolučná technológia

Revoluční technologie dorazila i do Česka.

www.business.lavylites.com
Záznamy: 11 - 20 zo 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok

Ako na bolesť hlavy

Dátum: 17.06.2019

Vložil: VITILIGO

Titulok: Boj s VITILIGOM

Ahojte,

pre vsetkych, ktorych trapi kožné ochorenie Vitiligo a chcu proti nemu s nami bojovat navstivte stranku:

www.vitiligoshop.sk

- Poradenstvo (vlastna skusenost)
- Internovy obchod s Vitiligo produktami
- Blog
- Vyzivove doplnky

Dátum: 31.10.2017

Vložil: Erik

Titulok: Vysoké CRP a bolesť kĺbov

Dobrý deň, vedeli by ste mi niekto poradiť, ako mám postupovať, poprípade, čo sa za príznakmi môže skrývať, lebo mám strašné bolesti. Už 5 dní mám veľmi bolestivé viaceré kĺby (nohy aj ruky) aj s opuchmi a CRP vysoké 140. Momentálne ležím na internom oddelení, kde mi podávajú injekcie a lieky proti bolesti a antibiotiká, no nepociťujem žiadne zlepšenie stavu a bez prostriedkov na bolesť sa nemôžem ani pohnúť. Absolvoval som už viaceré vyšetrenia (urológ, ekg, ortopéd, ultrazvuk - všetko v norme). Za Vaše postrehy veľmi pekne ďakujem.

Dátum: 25.02.2016

Vložil: Simona

Titulok: Skúsenosti s CHIA

Dobrý deň.

Aké máte skúsenosti so https://www.krez.sk/produkt/bio-chia-semienka/ ? Oplatí sa ich kupovať?

Dátum: 22.02.2016

Vložil: Sisuliatko

Titulok: zdravie

Môžem užiť Theraflu keď užívam Seroxat a Rivotril...Ďakujem

Dátum: 05.12.2015

Vložil: dedooo

Titulok: Zdravím

Ak máte problém schudnúť, chcete sa naučiť zdravšie stravovať a nedržať výrazne diety, a celkovo zlepšiť vaše zdravie navštívte portál
www.vzdelavac.sk

Dátum: 20.10.2015

Vložil: Mirka

Titulok: Borelióza

Chcela by som sa spýtať či má tu s týmto niekto skúsenosti poprípade či by mi vedel poradiť čo s tým keď mi diagnostikovali boleriózu, ale na infektológii ma lekárka odbila s tým, že to je bežné, že vraj to majú aj ludia bez borelie. Pri tom obvodná mi povedala, že to bežné nie je keďže som už v podstate trikrát brala antibiotiká a moja hodnota je nad normou protilátok u zdravých ludí.. vôbec neklesla. A to sa už liečim od leta. Mám aj závrate (vody pijem dosť) a bolesti kĺbov, únavu aj napriek tomu, že spím dostatočne dlho. Je to normálne?

Dátum: 28.01.2016

Vložil: Maria

Titulok: Re:Borelióza

Dobry den Mirka. Dnes som nasla Vasu otazku. Pokusim sa na nu odpovedat strucne.
Da sa povedat, ze kazdy druhy clovek je nositelom borelie. Takze na infektologii mali pravdu. Ona je to totiz taka iteligentna bakteria, ktora sa vie v nasom tele pekne maskovat. Nizky pocet protilatok nieje dokazom toho, ze borelia tu nieje.
Vasa otazka Je to normalne? Odpoved - ano je, nie - nieje. Kazdy clovek zabera inak na kazdu liecbu. V dnesnej dobe su uz mnohe bakterie vysoko rezistentne na antibiotika. Vy by ste mali z vasho pohladu skusit viacej podporit imunitny system a dodat telu latky, ktore su zodpovedne za produkciu tzv. oxidu dusnateho. Skuste si vygooglit informacie ohladom tohto plynu a jeho funkcie v tele. V pripade zaujmu mi mozete napisat na mail, kde Vam viem poradit, ktore potraviny su pre vas dolezite, ktore su zodpovedne za tvorbu tohto plynu a ako si pomocou prirodnych zloziek viete pomoct pri Vasom probleme. Na zaver este jedno info. Oxid dusnaty vie svojim posobenim nicit virusy a plesne a tak isto nie vsetky, ale niektore bakterie. Bakterie borelie patria k tym, ktore vie dobre odrovnat.
maria.pilisova@gmail.com

Dátum: 12.10.2015

Vložil: TinMaj

Titulok: Blahodarne ucinky pre Vase telo - komplexne

Vsetky produkty su zamerane na zdravie organizmu v kazdom veku, zlepsenie klbov, kosti, zubov, ciev, pecene, detoxikaciu tela, zlepsenie imunity .....
Neskutocne produkty, nasla som ich tu, odporucam, odskusane! :)

https://www.facebook.com/Ramissio-Slovakia-1676293585938031/timeline/

Dátum: 28.08.2015

Vložil: doktorant

Titulok: Ako žiť zdravo

Odporúčam prečítať článok hlavne pre ženy ako žiť zdravo a schudnúť! - https://www.mladykuchtik.sk/ako-zit-zdravo/

Dátum: 27.03.2015

Vložil: Gabi Fukerová

Titulok: BEMER – revolučné riešenie chorôb, spôsob získania vitality a životnej energie.

Snažíte sa dlhodobo riešiť problém s chorobami ako skleróza multiplex, neuropatia, diabetická noha, akné, psoriáza, cukrovka a celý rad ďalších ochorení, ktoré súvisia aspoň minimálne, hoci to iba na prvý pohľad tak vyzerá, s mikrocirkuláciou krvi? Tak to nie je náhoda, že čítate túto informáciu.
Máme šťastie, že žijeme v 21. storočí, ktoré nám v pomerne krátkom čase prináša veľmi zaujímavé a účinné technológie, ktoré pomáhajú riešiť aj doposiaľ neriešiteľné zdravotné problémy. BEMER technológia k nim nepochybne patrí. Ako jediná na svete vie opäť naštartovať a obnoviť cirkuláciu krvi v našich mikrocievach (čo je 74% nášho cievneho systému), ktorá pri strese, nezdravom organizme a pri starnutí už nefunguje tak, ako by mala. Pre porovnanie: u zdravého nevystresovaného človeka sa pulzácia v mikrocievach uskutočňuje 30-krát za 10 minút, v spomínaných predchádzajúcich prípadoch je to iba 1-krát za 10 minút. Veľký nepomer, však? Čo má prinášať do našich buniek výživu, kyslík, lieky, drahé potravinové doplnky a pod., keď nám tam neprúdi dobre krv? Ako majú putovať malí bojovníci – biele krvinky tam, kam treba, keď krvné riečište nefunguje tak, ako má? Čudujete sa, že bunky ochorejú, starnú, odumierajú? Veď oni samé sú živé organizmy a nedostávajú to, čo potrebujú k životu, energiu. Ľudský organizmus sa skladá z miliárd buniek, ktoré medzi sebou komunikujú. Ak komunikácia buniek a energetické procesy prebiehajú korektne, prekypujeme zdravím a energiou. V opačnom prípade nastáva disharmónia a neskôr kolaps.
Na akom princípe pracuje zariadenie BEMER? Je to unikátny elektrický signál, ktorý pulzáciu v mikrocievach (tzv. vazomócium) znova naštartuje a zmobilizuje krvný tok aj v tých najminiatúrnejších kapilárach. A nečudo, že sa začnú diať „zázraky“. Bunky začnú dostávať to, čo potrebujú, dobrou prácou bielych krviniek sa naštartuje imunitný systém, naša telesná fabrika začne podávať štandardné, ba dokonca nadštandardné výkony, ktoré nemohla podávať, lebo technologické procesy v tele riadne nefungovali. Tento elektrický signál je výsledok výskumu Inštitútu mikrocirkulácie krvi v Berlíne a samotná technológia je chránená 5 svetovými patentami. Úspechy terapie BEMER potvrdzujú mnohé lekárske štúdie a skúsenosti tisícov používateľov v 45 krajinách sveta.
BEMER je dokonca jediný uznávaný legálny doping v športovom svete. Nielenže organizmus športovca pred výkonom naštartuje, ale aj viditeľne zvýši samotný výkon a veľmi rýchlo zabezpečí telesnú regeneráciu. To isté sa uplatňuje aj u zvierat, napr. u dostihových koní.
Hoci v zahraničí je BEMER už značne rozšírený a známy, najmä v krajine svojho pôvodu – v Nemecku, taktiež v Maďarsku a pod., na Slovensku a v Čechách je jeho používanie zatiaľ v plienkach. Ale aj my chceme byť zdraví a vitálni. Preto sa naučme prijímať neštandardné nové technológie, nezostávajme konzervatívni a skeptickí. Za naše zdravie si zodpovedáme iba my sami. Nenesú zaň zodpovednosť ani lekári, ani farmaceutické firmy. Používanie technológie BEMER môže ich snahu riešiť náš zdravotný problém iba podporiť. A navyše bez vedľajších účinkov. Náš organizmus je veľký LIEČITEĽ, ale niekedy sám na to nestačí a víta takých pomocníkov, ako je BEMER.

Ak sa chcete dozvedieť o technológii BEMER viac, napíšte na fukerova.bemer@@gmail.com, pošlem Vám podrobnejšie informácie.
Záznamy: 1 - 10 zo 16
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok