Diskusné fórum

Na tomto mieste si môžete vzájomne vymieňať skúsenosti, poskytovať rady a informácie k zvolenej téme. 

Pravidlá pre príspevky do fóra. 

1. 

Nie sú povolené osobné útoky alebo urážky, vulgarizmy a vyjadrenia, ktoré sú v rozpore so zákonmi, či dobrými mravmi.

2. 

Odkazy a linky na iné osobné stránky, záujmové weby a blogy sú možné len za predpokladu, že obsah komentára prináša      hodnotu pre ostatných čitateľov. Linkovanie len pre získanie spätného linku, či návštevnosti povolené nie je.

3.

Vecná kritika je prípustná, pokiaľ sa zároveň dodržia prvé dva body.

4.

Vyhradzujeme si právo na vymazanie príspevkov a komentárov, ktoré nebudú rešpektovať uvedené pravidlá.

 

Diskusná téma: Ako sa uzdraviť

Dátum: 12.10.2015

Vložil: Tin

Titulok: Re:svokra

Dobry den,
ja mam 72 rocnu a mali sme rovnaky problem, nasla som tekute Goji, staci jeden "panak" denne a ma komplene vitaminy a energie na rozdavanie. Nasla som to tu: https://www.facebook.com/Ramissio-Slovakia-1676293585938031/timeline/
Odporuuucam :)

Dátum: 13.10.2015

Vložil: Henk

Titulok: zdravie

Tipy na chudnutie a zdravý životný štýl, návody ako dbať o zdravie, či tipy na relax pre vaše telo i dušu nájdete na lenzdravo.webnode.sk

Dátum: 04.02.2016

Vložil: Dana1255

Titulok: Re:zdravie Elixir for Health

Chcem všetkých varovať, aby si neobjednávali cez web prípravok Elixir for Health, Je to podvod - na stránke nalákajú ľudí tým, že produkt obsahuje tri zložky proti parazitom (klinček, palinu a orech čierny), ale to, čo Vám príde domov, tieto zložky neobsahuje. Stojí 32 eur a nemáte šancu dostať peniaze späť, lebo firma sedí v USA.

Dátum: 15.06.2015

Vložil: Berta1234

Titulok: chufnutie

https://erekcia.info/index.php/lie-2/adipex.html

Dátum: 13.11.2014

Vložil: HENRY MAYER

Titulok: NAS NOVY EMAIL

DALATSALVATION9@YAHOO.COM

Dátum: 28.06.2014

Vložil: Samuel

Titulok: Revolučná technológia


Neúnavne pracujeme nad zdokonaľovaním metód. Spokojnosť dosiahneme, ak dnes sme lepší, ako sme boli včera a je nádej na to, že zajtrajšok môžeme zlepšiť. Podporujeme ekologické hospodárstvo a metódy, ktoré znižujú záťaž životného prostredia. Všetky rastlinné a fosílne zložky sú pozbierané z oblastí, kde podľa nášho vedomia vo výsledku poukazujú, že neobsahujú kontaminácie. Základné zložky vyberáme starostlivo ručne a najmodernejším spôsobom testujeme a kontrolujeme. Vylúčime všetky prvky technológií, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky na ochranu životného prostredia. Nepoužívame látky chemického, alebo živočíšneho pôvodu, alebo chránené zložky.
Získanie rastlinného výťažku - program nanoefekt sa tvorí podľa postupu, ktorý je vo svete unikátny vlastný vynález, chránený patentom.
Tibor Jakabovics - medzinárodne uznávaný chemik - vedec, vynálezca liečiv, vytvoril produkt na 100% prírodnej báze s nanotechnológiou, ktorý mimoriadne pôsobí pri obnove nášho zdravia.
Je to svetový unikát z Maďarska, ktorý je klinicky aj medicínsky testovaný, s úžasnou účinnosťou - má niekoľko desiatok tisíc pozitívnych skúseností.
Výrobok, o ktorom Vám poviem je založený na nanotechnológií (častice menšie ako DNA) a v súčastnosti je to najmenšia častica, akú vie človek vyrobiť. Pomer ku tenisovej loptičke je asi taký istý, aký je pomer medzi tenisovou loptičkou ku planéte Zem. (Výrobky patria do kozmetickej kategórie, NIE JE TO LIEČIVO !!! preto to môže každý používať a posúvať ďalej)
Tieto nanočastice sú zakomponované v spreji a každá z nich obsahuje vyše 3000 vibrácií a extraktov z rôznych liečivých rastlín planéty. Vďaka svojej malej veľkosti dokážu OKAMŽITE preniknúť do organizmu a poskytnúť tieto látky bunke, ktorá sa sama začne regenerovať. Niečo ako švédsky stôl. Nanočastica prenikne vďaka malým rozmerom cez membrány buniek, a bunka si vezme čo potrebuje, začne sa sama regenrovať a častica putuje ďalej. (3 sekundy = kostná dreň, pár minút = celý krvný obeh). Naše bunky sa regenerovať vedia, ale nestíhajú pretože vynakladajú množstvo energie na odstraňovanie toxínov z jedla, ovzdušia a pod. Nemá žiadne vedľajšie účinky, keďže obsahuje vibrácie liečivých rastlín alergici s tým nemajú problém, tieto výrobky môžu používať deti aj tehotné ženy, a NEVSTUPUJÚ DO ŽIADNEJ CHEMICKEJ REAKCIE tzn. nevadí ak by ste brali nejaké lieky alebo bol po chemoterapii. Neprebieha žiadna reakcia medzi látkami = je úplne neutrálny. DO 72 hodín opustia telo, dovtedy si telo vyberá ako zo švédskeho stola čo potrebuje, najviac však pôsobí na mieste strieknutia.
Funguje ako analgetikum (proti bolesti striekame priamo na bolestivé miesto, bolesť prejde veľmi rýchlo), ako antiseptikum (proti zápalu) a ako dezinfekcia (ničí baktérie, vírusy, huby atp.)
Platí vec, že strieka sa priamo na miesto problému. Nech to je akákoľvek povrchová rana, exémy, vysušená pokožka... Môže sa striekať aj do úst, na zatvorené oči, alebo strieknuť 3x do pohára vody a vypiť.
Pri bolesti hrdla, kašli, chrípke striekame priamo do úst, na hrdlo alebo inhalujeme. Takto môžu inhalovať aj astmatici. Chuť je trocha horkastá ale dá sa vydržať.
Najlepšie je, že okrem toho, že rieši problém na ktorý ste sprej použili, rieši aj problémy o ktorých vedieť nemusíte vnútri vášho tela, keďže všetky bunky v tele si vezmú čo potrebujú. RIEŠIA PRÍČINU okrem toho že riešia aj prejav.
Napíšem Vám pár príkladov z mojej osobnej skúsenosti, keďže tento sprej mám už 4 mesiace a striekam ho všade kde vidím zdravotný problém.
*bolesť hlavy prechádza v priemere do 2 minút - aj dlhotrvajúce migrény sú extrémne rýchlo riešiteľné
*chrípka mi prešla za 4 hodiny, začínajúci kašeľ približne 10 minút
*herpes - z 2 týždňového liečenia sa stalo ani nie 2 dňové
*pri povrchových ranách sa chrasta tvorí 1-2 dni po nastriekaní (bežne to trvá týždeň) - osobne sa mi otvorená rana zacelila po 3 hodinách
*v podstate akákoľvek bolesť prechádza v priebehu pár minút
*čistí pokožku, ničí akné
*pôsobí dobre na obranyschopnosť, ako prevencia
* mám veľa ďalších príkladov, môžem uviesť pri konzultácií alebo aj mailovo
V prípade bližšieho záujmu o tento produkt ma kontaktujte na naturenanobots@gmail.com

Dátum: 25.11.2014

Vložil: max

Titulok: Re:Revolučná technológia

Revoluční technologie dorazila i do Česka.

www.business.lavylites.com

Dátum: 29.12.2014

Vložil: denilson

Titulok: Re:Revolučná technológia

ESTE SI NEPOVEDAL AKO SA TEN PRIPRAVOK VOLA TO BY MA ZAUJIMALO

Dátum: 10.05.2014

Vložil: Smithe370

Titulok: John

Very good blog post.Really thank you! Fantastic. kefedabebcbkekad

Dátum: 08.05.2014

Vložil: Ivan

Titulok: Protilátky proti Candide Albinas IgA/ELISA/

Candida IgA IU.ml < 15. Takže v poriadku je menej ako 15. Vie mi niekto napisať, ako je to keď mám viacej ako 15.Je to zisťovane z krvi. Mal som hodnotu skoro 40. Počul som názor, že hodnota znamená ,že sa to svedčí o prekonanej Candidovej infekcii a nie je aktívna. Od akej hodnoty sa potom da hovoriť, že je aktívna ? Predsa je to skoro 3x viacej ako je pripustna hodnota. Da sa to "doliečiť" aj keď budem pomaly nabiehať na klasickú stravu a pitie prevažne antibakteriálne čaje a zvýšenými dávkami probiotik ?
Záznamy: 31 - 40 zo 56
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

Ako na bolesť hlavy

Dátum: 21.07.2020

Vložil: Michaelicord

Titulok: Обязательно посетите наш сайт

HoOkAh MaGic наш официальный бренд
Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
и возможно приобрести кальяны и всё для них.
Доставка по всей России
Бесплатная консультация
Отправка в день заказа
Персональные скидки
Строго 18+

Dátum: 17.06.2019

Vložil: VITILIGO

Titulok: Boj s VITILIGOM

Ahojte,

pre vsetkych, ktorych trapi kožné ochorenie Vitiligo a chcu proti nemu s nami bojovat navstivte stranku:

www.vitiligoshop.sk

- Poradenstvo (vlastna skusenost)
- Internovy obchod s Vitiligo produktami
- Blog
- Vyzivove doplnky

Dátum: 31.10.2017

Vložil: Erik

Titulok: Vysoké CRP a bolesť kĺbov

Dobrý deň, vedeli by ste mi niekto poradiť, ako mám postupovať, poprípade, čo sa za príznakmi môže skrývať, lebo mám strašné bolesti. Už 5 dní mám veľmi bolestivé viaceré kĺby (nohy aj ruky) aj s opuchmi a CRP vysoké 140. Momentálne ležím na internom oddelení, kde mi podávajú injekcie a lieky proti bolesti a antibiotiká, no nepociťujem žiadne zlepšenie stavu a bez prostriedkov na bolesť sa nemôžem ani pohnúť. Absolvoval som už viaceré vyšetrenia (urológ, ekg, ortopéd, ultrazvuk - všetko v norme). Za Vaše postrehy veľmi pekne ďakujem.

Dátum: 25.02.2016

Vložil: Simona

Titulok: Skúsenosti s CHIA

Dobrý deň.

Aké máte skúsenosti so https://www.krez.sk/produkt/bio-chia-semienka/ ? Oplatí sa ich kupovať?

Dátum: 22.02.2016

Vložil: Sisuliatko

Titulok: zdravie

Môžem užiť Theraflu keď užívam Seroxat a Rivotril...Ďakujem

Dátum: 05.12.2015

Vložil: dedooo

Titulok: Zdravím

Ak máte problém schudnúť, chcete sa naučiť zdravšie stravovať a nedržať výrazne diety, a celkovo zlepšiť vaše zdravie navštívte portál
www.vzdelavac.sk

Dátum: 20.10.2015

Vložil: Mirka

Titulok: Borelióza

Chcela by som sa spýtať či má tu s týmto niekto skúsenosti poprípade či by mi vedel poradiť čo s tým keď mi diagnostikovali boleriózu, ale na infektológii ma lekárka odbila s tým, že to je bežné, že vraj to majú aj ludia bez borelie. Pri tom obvodná mi povedala, že to bežné nie je keďže som už v podstate trikrát brala antibiotiká a moja hodnota je nad normou protilátok u zdravých ludí.. vôbec neklesla. A to sa už liečim od leta. Mám aj závrate (vody pijem dosť) a bolesti kĺbov, únavu aj napriek tomu, že spím dostatočne dlho. Je to normálne?

Dátum: 28.01.2016

Vložil: Maria

Titulok: Re:Borelióza

Dobry den Mirka. Dnes som nasla Vasu otazku. Pokusim sa na nu odpovedat strucne.
Da sa povedat, ze kazdy druhy clovek je nositelom borelie. Takze na infektologii mali pravdu. Ona je to totiz taka iteligentna bakteria, ktora sa vie v nasom tele pekne maskovat. Nizky pocet protilatok nieje dokazom toho, ze borelia tu nieje.
Vasa otazka Je to normalne? Odpoved - ano je, nie - nieje. Kazdy clovek zabera inak na kazdu liecbu. V dnesnej dobe su uz mnohe bakterie vysoko rezistentne na antibiotika. Vy by ste mali z vasho pohladu skusit viacej podporit imunitny system a dodat telu latky, ktore su zodpovedne za produkciu tzv. oxidu dusnateho. Skuste si vygooglit informacie ohladom tohto plynu a jeho funkcie v tele. V pripade zaujmu mi mozete napisat na mail, kde Vam viem poradit, ktore potraviny su pre vas dolezite, ktore su zodpovedne za tvorbu tohto plynu a ako si pomocou prirodnych zloziek viete pomoct pri Vasom probleme. Na zaver este jedno info. Oxid dusnaty vie svojim posobenim nicit virusy a plesne a tak isto nie vsetky, ale niektore bakterie. Bakterie borelie patria k tym, ktore vie dobre odrovnat.
maria.pilisova@gmail.com

Dátum: 12.10.2015

Vložil: TinMaj

Titulok: Blahodarne ucinky pre Vase telo - komplexne

Vsetky produkty su zamerane na zdravie organizmu v kazdom veku, zlepsenie klbov, kosti, zubov, ciev, pecene, detoxikaciu tela, zlepsenie imunity .....
Neskutocne produkty, nasla som ich tu, odporucam, odskusane! :)

https://www.facebook.com/Ramissio-Slovakia-1676293585938031/timeline/

Dátum: 28.08.2015

Vložil: doktorant

Titulok: Ako žiť zdravo

Odporúčam prečítať článok hlavne pre ženy ako žiť zdravo a schudnúť! - https://www.mladykuchtik.sk/ako-zit-zdravo/
Záznamy: 1 - 10 zo 17
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok